MaxPlachetnice vám otevře nové horizonty...


MaxPlachetnice vás dovede k tajemným přístavům...


MaxPlachetnice vám ukáže správnou cestu...


Pociťte sílu větru! Plachtěte s námi!


Proč nabízíme nejlepší výběr plachetnic?

MaxPlachetnice - Vaše vzrušující dobrodružství na celý život! 

 

Objednáte-li si plachetnici u nás, rozhodnete se pro spolehlivého partnera, kterému je kvalita služeb najdůležitější a hlavním cílem je splnit každé vaše přání ohledně plachetnic!

 

MaxPlachetnice je součástí vedoucí skupiny SailingEurope Yacht Charter Group, již více než deset let na trhu pronájmů jacht a jedna z vedoucích firem nabízejících pronájem plachetnic.
 


Jsme zde, abychom splnili vaše přání!

 

Maxplachetnice - Vaše nejlepší dobrodružství pod plachtami!

MaxPlachetnice je součástí vedoucí skupiny SailingEurope Yacht Charter Group, která propaguje plachtění, zvýšení ekologického vědomí a zdravý život v souladu s mořem a přírodou.

 

Naším posláním je obohatit život našich klientů našimi výjimečnými balíčky plaveb, které jsou přizpůsobené jejich potřebám a speciálně sestavené jen pro ně. Přitom odhalí plachtění po Středomoří a jiných atraktivních lokalit po celém světě.


Za tímto účelem jsme věnovali mnoho let výběru a online zveřejňování údajů o jedné z největších lodních základen na světě, abyste si mohli vybrat mezi různými velikostmi a typy plachetnic a rozhodli se pro tu správnou loď v souladu s svými preferencemi a přáními!


Ústředí naší firmy se nachází v chorvatském Záhřebu. Svou prací žijeme již mnoho let a proto víme o každém koutku jadranského pobřeží. Známe majitele malých, rodinných restaurací, které nabízejí speciality středomořské kuchyně. Také Vás dovedeme do malých vinných sklepů, kde vás majitelé pohostí vlastními víny z domácích odrůd révy.

 

Sailing Europe Charter má mnoho specializovaných webových stránek, které jsou určené, aby Vám ukázale speciální nabítky do různých zemi i top destinace pro plachtění. Více informací nalezete na stránky A Yacht Charter Group; rovněž máme široký výběr tématických webových stránek věnovaných specifickým oblastem a typu lodích v různých jazycích. Navštivte webové stránky Max YachtCharter Griechenland v němčině a možnost pronájmu jachet v Řecku nebo Ecco Vela Croazia pro mluvčí italštiny a strávení dovolené na plachtění v Chorvatsku. Španělsky mluvící klienti pak mohou navštívit Alquiler Veleros Hola, a francouzsky mluvící pak Oui Location Goelette. Pokud rozumíte chorvatsky podívejte se na Jahta Najam a naší čeští návštěvníci jsou vítáni na Max Katamarany.  

 

Kontakt:

Můžete se s námi spojit Telefonicky, E-mailem nebo pomocí Skype.

 

Níže naleznete také  naše číslo faxu a poštovní adresu.

Vyberte si sami co Vám nejlépe vyhovuje a kontaktujte nás telefonem, faxem, e-mailem, skypem atd. Těšíme se na vás a rádi vám pomůžeme!

 

Splnite své přání s partnerem, který uděla všechno, aby vaše dovolená s plachtěním byla nezapomenutelná - plachtěte s námi!

 

MaxPlachetnice nábízí pronájem plachetnic po Středomoří, splní všechna vaše přání a potřeby. Naším cílem je, aby naši klienti byli spokojeni!

 

Fax: +385 (0)1 4882 209

 

Kontaktní adresa::

MaxPlachetnice
Sailing Europe Group
Avenija Dubrovnik 15, pav. 9a
10 000 Zagreb

Chorvatsko